Wheat 🇨🇦
Elizabeth Studios

Wheat 🇨🇦

Regular price $8.79 $0.00 Unit price per
Shipping calculated at checkout.

 

Wheat can be used in so many landscapes.  Always handy to have in your stash!

 

This is sold in 1/2 Metres. 
If you order (2 ) 1/2 meters, you will receive a 1-meter cut, if you order (4 ) 1/2 meters, you will receive 2 Metres continuously cut, etc.